#Я_сортую_сміття

В останні роки українське суспільство почало рух у європейському напрямку в усіх сферах свого життя. Найбільшою галуззю, якій у Європейському Союзі приділена особлива увага, є природоохоронні заходи направлені на захист довкілля. Важливим питанням європейського розвитку суспільства та виховання майбутнього покоління є впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» з метою покращення екологічного становища регіону почав втілювати на території м. Дніпро екологічний проект #Я_сортую_сміття, який націлений на навчання населення сортуванню утворених Твердих Побутових відходів (далі ТПВ):

Посилання 1 Правила сортування: https://drive.google.com/file/d/1iN0KN6doEzeoT3WQ-wMIhGm 03s47A5dI/view

Посилання,2 Форма для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/16WOaZLZY4xn6vu3WdHhkne BWRBcL50ddICwWxjPkkSg/viewform?editrequested=true)

Тепер кожен мешканець м. Дніпро, може сортувати вдома побутові відходи та передавати своє відсортоване сміття в «Я_сортую_мобіль» який приїздить до їхніх мікрорайонів для збирання відсортованих ТПВ, для того щоб в подальшому передати відсортовані ТПВ на підприємства для переробки. Тим самим громадяни автоматично долучається до будівництва світлого та чистого майбутнього. Адже до 60% сміття яке відправляється на полігон, може відправлятися на вторинну переробку, тим самим не засмічуючи наше довкілля.

Другий етап проекту #Я_сортую_сміття (школа) націлений на навчання дітей в школах, як правильно сортувати ТПВ та для чого це потрібно робити. Навчальні лекції будуть проводитись в 1-4 класах тривалістю в 40 (сорок) хвилин. Після цього школі буде залишений набір баків для сортування у кількості 4 (чотири) штуки з наліпками для сортування та навчальні плакати. Також для заохочення дітей планується після кожної лекції, кожній дитині залишити солодкий подарунок.

Після цього школи автоматично будуть приймати участь у змаганні під назвою #Я_сортую_сміття в якому на прикінці року переможці отримують солодкі призи або гроші на рахунок школи виручені від реалізації втор-сировини.

 

Додаткова інформація
 • Останні новини
 • 2021-01-18 18:07:09

  Підсумки за 202 рік

  🍃2020 рік був одним із нелегких років. Внаслідок пожежі навесні цього року ми втратили складське приміщення та усю відсортовану вторсировину, яка мала б піти на вторинну переробку. Але завдяки Вам ми вкрай швидко відновили роботу. І наш «відомий» Еко-мобіль 🚛 одразу почав свою подорож з метою зменшення відходів що потрапляють до сміттєзвалищ, полігонів на території міста Дніпро вже всередині спекотного липня. Нарешті ми доїхали до кінцевої зупинки 2020 року. 🚛 Настав час підбиття підсумків.

  2021-01-18 18:05:09

  #ПРАВИЛА_СОРТУВАННЯ

  Якщо ви серьозно відноситесь до сортування відходів, то це інформація саме до вас! ми почнемо рубрику публікацій #правила_сортування з правил сортування #макулатура

  2021-01-18 18:03:33

  Новий проект для збору пластикових кришок та пляшок

  🤝Разом з БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГЕНОФОНД МАЙБУТНЬОГО» вирішили разом втілити проект на теріторіі міста Дніпра🏙який не просто вчить дітей та їх батьків заохочує сортувати, а і допомога є сім’ям з дітками, що потребують турботи трохи більше 😘ніж ми звикли🙏🏻 ♻️проект передбачає встановлення металевих інсталяції для збору пластикових кришок та пляшок та передача їх на переробку 💷 отримані кошти від збору та переробки яких йтимуть на благодійну допомогу дітям із особливими освітніми потребами.

  2020-12-14 19:05:40

  #ЕКОфронт

  Дніпряни, це важливо‼️ Винесли і затвердили Комплексну програму екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021-2025 рр. та передбачити у міському бюджеті кошти на фінансування. Чомусь не було звіту про виконання попередньої програми, як це робилося завжди. Очікувальний результат, і це саме важливе, має бути поліпшення стану навколишнього природного середовища.🥴

  2020-12-14 18:44:27

  #Громадський_моніторинг

  Одразу зауважимо, що це буде довгий текст, щоб кожен активіст зміг використовувати досвід активістів проспекту Мазепи в Дніпрі. Усе почалося з поодиноких скарг, які отримала Державна екологічна інспекція і вийшла на позапланову перевірку (їх за 2020р. будо дві за реєстром) ПрАТ ДМЗ (Петровка). Підчас перевірки серед порушень були виявлені джерела викидів забруднюючих речовин, яких не було в існуючому Дозволі на викиди.