#Я_сортую_сміття

В останні роки українське суспільство почало рух у європейському напрямку в усіх сферах свого життя. Найбільшою галуззю, якій у Європейському Союзі приділена особлива увага, є природоохоронні заходи направлені на захист довкілля. Важливим питанням європейського розвитку суспільства та виховання майбутнього покоління є впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» з метою покращення екологічного становища регіону почав втілювати на території м. Дніпро екологічний проект #Я_сортую_сміття, який націлений на навчання населення сортуванню утворених Твердих Побутових відходів (далі ТПВ):

Посилання 1 Правила сортування: https://drive.google.com/file/d/1iN0KN6doEzeoT3WQ-wMIhGm 03s47A5dI/view

Посилання,2 Форма для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/16WOaZLZY4xn6vu3WdHhkne BWRBcL50ddICwWxjPkkSg/viewform?editrequested=true)

Тепер кожен мешканець м. Дніпро, може сортувати вдома побутові відходи та передавати своє відсортоване сміття в «Я_сортую_мобіль» який приїздить до їхніх мікрорайонів для збирання відсортованих ТПВ, для того щоб в подальшому передати відсортовані ТПВ на підприємства для переробки. Тим самим громадяни автоматично долучається до будівництва світлого та чистого майбутнього. Адже до 60% сміття яке відправляється на полігон, може відправлятися на вторинну переробку, тим самим не засмічуючи наше довкілля.

Другий етап проекту #Я_сортую_сміття (школа) націлений на навчання дітей в школах, як правильно сортувати ТПВ та для чого це потрібно робити. Навчальні лекції будуть проводитись в 1-4 класах тривалістю в 40 (сорок) хвилин. Після цього школі буде залишений набір баків для сортування у кількості 4 (чотири) штуки з наліпками для сортування та навчальні плакати. Також для заохочення дітей планується після кожної лекції, кожній дитині залишити солодкий подарунок.

Після цього школи автоматично будуть приймати участь у змаганні під назвою #Я_сортую_сміття в якому на прикінці року переможці отримують солодкі призи або гроші на рахунок школи виручені від реалізації втор-сировини.

 

Додаткова інформація
 • Останні новини
 • 2020-07-18 21:46:15

  Стань берегів та поверхневих вод р. Дніпро

  Вже неділю поспіль до нашого керівника з охорони громадсько порядку «Екологічний патруль» Лампіки Тетяни Вікторівни звертаються журналісти з різних телеканал, щодо стану водойми р. Дніпро на теперішній час. За 2020 рік ГФ ОГП «Екологічний патруль» разом з Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області, працівниками СБУ та народним депутатом Каптєловим Романом Володимировичом, робили перевірки щодо якості вод, які скидають Дніпропетровський та Павлоградський міськводоканали. За результатами перевірок були виявлені перевищення тільки по аміаку в 50 разів, після чого ними були сплачені збитки державі. Але якість скидів не стала кращою. В зв’язку з тим, ми вирішили написати невеличку статтю та обґрунтувати нашу думку з даного приводу.

  2020-05-05 19:14:17

  #ЕКОфронт

  Спробую максимально скорочено але змістовно довести проблему ріллі на пасовищах та луках. І проблема не окремого села, а проблема багатьох областей але за декілька років боротьби з’ясували що усе зло в ГЕОКАДАСТРі та жадобі до грошей.

  2020-03-27 17:26:20

  #Громадський_моніторинг

  Мешканці м. Дніпро! Нам не вистачає учасників проекту!!! Датчики контролю якості атмосферного повітря надаються БЕЗКОШТОВНО. Просто потрібно буде встановити та підтримувати робочий стан.

  2020-03-25 10:43:15

  Наша перша книжки для дітей

  Ми отримали 1000 екземплярів нашої першої книжки для дітей, яка вчить берегти довкілля. Вона надрукована ГО Зелений птах, які переробляють горнятка і з них роблять от такі друковані речі😉

  2020-02-16 17:38:06

  #ЕКОфронт

  #SKY конечно сильнее других #АЗС и им всё ещё законы не писаны, но.. мы закроем вас, а вернее все что стоят без Документов и #ОВД Я добьюсь,что мы проверим все #АЗС на соответствие природоохранного законодательства‼️ А сейчас полиция 👮‍♀️ просто демонтирует оборудования АЗС в Приднепровске, до которой тоже не дошло, что сперва #ОВД, общественное обсуждение, потом утверждение проекта, а только потом вы строите!- это так сложно запомнить⁉️да❗️- тогда изучайте законы Украины ‼️‼️и считайте уже вложенные деньги в незаконное строительство заправки 🤨 Спасибо Поліція Дніпропетровської області за співпрацю! Ви найкращі🥰