Звіт про проведення акції з встановлення прибирання за собаками

2019-08-08 20:56:02 / 2

Напевно, у багатьох є домашні улюбленці. Сьогодні ми поговоримо про собак. Собаки створюють особливу атмосферу для людини, і не важливо на вулиці, в будинках, приміщеннях. Всі у кого є домашні тварини, часто гуляють на природі одним словом (вигулювання) собак. Собака - це теж свого роду людина, яка теж має право на свої особисті потреби.

Актуальне питання сьогодення в свої руки вирішила взяти керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» Тетяна Лампіка.

14 липня 2019 року у м. Дніпро на Набережній Заводській, біля Храму Різдва Пресвятої Богородиці, відбулася акція з встановлення станції для собак.

Деталі події можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/events/629079457583679/.

Було закуплено три станції по вбиранню за собаками, також упаковки для біо-боксів. Вартість одної вбиральні склала 2000 тис. гривень. Вартість одного пакета 35 гривень(було додано для використання 29 шт).

З'явилися новенькі стійки з пакетиками для прибирання за собаками з ініціативи Сергія Концевого за сприяння та підтримки Громадського формування "Екологічний патруль", а також небайдужих та активних людей!

На фото вище собача вбиральня в процесі встановлення для подальшого використання.

У представленій акції з благоустрою брали участь місцеві та прохожі, які гуляли зі своїми домашніми улюбленцями. Учасники акції зробили декілька фото з домашніми тваринами, представниками громадського формування, а також сам процес виконання роботи.

ГФ ОГП «Екологічний патруль» буде дуже вдячний власникам собак за співпрацю та за подальше прибирання за собаками під час прогулянок. Ми хочемо сказати, що ніхто крім нас це не ЗРОБИТЬ! Тому давайте разом покращимо ситуацію екологічного порядку в м.Дніпро. Заради майбутнього та здоров’я наших дітей! ГФ ОГП висловлює подяку всім, хто був присутній та брав участь на акційному заході!