Історія проекту

Історія проекту

Додаткова інформація
 • Останні новини
 • 2020-07-18 21:46:15

  Стань берегів та поверхневих вод р. Дніпро

  Вже неділю поспіль до нашого керівника з охорони громадсько порядку «Екологічний патруль» Лампіки Тетяни Вікторівни звертаються журналісти з різних телеканал, щодо стану водойми р. Дніпро на теперішній час. За 2020 рік ГФ ОГП «Екологічний патруль» разом з Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області, працівниками СБУ та народним депутатом Каптєловим Романом Володимировичом, робили перевірки щодо якості вод, які скидають Дніпропетровський та Павлоградський міськводоканали. За результатами перевірок були виявлені перевищення тільки по аміаку в 50 разів, після чого ними були сплачені збитки державі. Але якість скидів не стала кращою. В зв’язку з тим, ми вирішили написати невеличку статтю та обґрунтувати нашу думку з даного приводу.

  2020-05-05 19:14:17

  #ЕКОфронт

  Спробую максимально скорочено але змістовно довести проблему ріллі на пасовищах та луках. І проблема не окремого села, а проблема багатьох областей але за декілька років боротьби з’ясували що усе зло в ГЕОКАДАСТРі та жадобі до грошей.

  2020-03-27 17:26:20

  #Громадський_моніторинг

  Мешканці м. Дніпро! Нам не вистачає учасників проекту!!! Датчики контролю якості атмосферного повітря надаються БЕЗКОШТОВНО. Просто потрібно буде встановити та підтримувати робочий стан.

  2020-03-25 10:43:15

  Наша перша книжки для дітей

  Ми отримали 1000 екземплярів нашої першої книжки для дітей, яка вчить берегти довкілля. Вона надрукована ГО Зелений птах, які переробляють горнятка і з них роблять от такі друковані речі😉

  2020-02-16 17:38:06

  #ЕКОфронт

  #SKY конечно сильнее других #АЗС и им всё ещё законы не писаны, но.. мы закроем вас, а вернее все что стоят без Документов и #ОВД Я добьюсь,что мы проверим все #АЗС на соответствие природоохранного законодательства‼️ А сейчас полиция 👮‍♀️ просто демонтирует оборудования АЗС в Приднепровске, до которой тоже не дошло, что сперва #ОВД, общественное обсуждение, потом утверждение проекта, а только потом вы строите!- это так сложно запомнить⁉️да❗️- тогда изучайте законы Украины ‼️‼️и считайте уже вложенные деньги в незаконное строительство заправки 🤨 Спасибо Поліція Дніпропетровської області за співпрацю! Ви найкращі🥰